Ostatnie porady

Jak zadbać o klimatyzację w Twoim samochodzie

Producenci samochodów zalecają raz na 6 miesięcy zmieniać filtr powietrza kabiny oraz dezynfekować przewody wentylacyjne, w których gnieżdzą się niebezpieczne dla zdrowia oraz powodujące nieprzyjemny zapach grzyby i bakterie...

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Aktualne promocje

Olej silnikowy Mobil Super S 10w40 4l

TYLKO TERAZ - 75,00 zł brutto


 

Porady:

Pamiętaj by dwa razy do roku zadbać o swoją klimatyzację!!!

Producenci samochodów zalecają raz na 6 miesięcy zmieniać filtr powietrza kabiny oraz dezynfekować przewody wentylacyjne, w których gnieżdzą się niebezpieczne dla zdrowia oraz powodujące nieprzyjemny zapach grzyby i bakterie.

Filtr powietrza kabiny w prosty i łatwy sposób można zmienić samodzielnie dzięki dołączonej do niego instrukcji obrazkowej.

Zdezynfekować układ wentylacji można w profesjonalnej stacji obsługi klimatyzacji, wiąże się to jednak 
z kosztem ok 100zł. Można również dokonać tego samodzielnie dzięki produktowi Valeo Clim Spray.

CLIM SPRAY

Jest to produkt, który służy do trwałego oczyszczenia wnętrza samochodu, jednocześnie dając uczucie czystości i świeżości.

Nie maskuje on przykrych zapachów, lecz zabija bakterie i mikroorganizmy pozostawiając miły i dyskretny  zapach. Neutralizuje zapachy powierzchni impregnowanych bez ryzyka powstania plam. Nie niszczy elementów  wnętrza samochodu.

 

Sposób użycia:

Produkt oczyszcza i odświeża obieg powietrza w trybie automatycznym, łatwym i szybkim.

Wystarczy zamknąć szyby w samochodzie oraz włączyć klimatyzację. Pojemnik CLIM SPRAY należy postawić na  podłodze obok siedzenia pasażera. Po naciśnięciu zaworu następuje jego zablokowanie i całkowite opróżnienie  opakowania. CLIM SPRAY jest w formie aerozolu, jednokrotnego użytku.

CLIM SPRAY oczyści wnętrze samochodu w ciągu 15 minut!

Zaleca się powtarzać zabieg co 6 miesięcy